ДАН ШКОЛЕ 13. МАЈ 2016.

У петак 13. 05. 2016. ОШ „Димитрије Туцовић“ прославила је 129. година постојања. „Димитријеви“ ученици и њихови наставници, на челу са директорком Милком Васиљевић, обележили су Дан школе разноврсним програмом у сали Дома културе у Чајетини. Желећи да укажу на важност овог дана и, наравно, ове установе, ученици су се достојанствено и ведро представили колажем различитих уметности – рецитацијом, музиком, игром и глумом. На сцени Дома културе велики број ученика је и ове године показао како  ова школа  негује лепу реч и праве вредности. Присутни су били у прилици да се  увере у умећа и таленте ђака, што су сваки пут знали да награде громогласним аплазум и смехом.
ОШ „Димитрије Туцовић“ постала је препознатљива по успесима својих ученика и њихових наставника. У том духу, већ традиционално,  сви ученици који су постигли добре резултате на такмичењима на свим нивоима награђени су дипломом и књигом на крају програма. галерија