Општинска смотра рецитатора

У Дому културе  у Чајетини, 28.марта 2019. године, традиционално је,  у организацији Спортског центра, одржано Општинско такмичење рецитатора. Трочлани жири у  саставу: песник Слободан Ристовић, професорка српског језика и књижевности Валентина Златановић Марковић  и Жарко Божанић, глумац Драмског студија Дома културе, одлучили су да ће  на Окружној смотри рецитатора у Косјерићу општину Чајетина представљати,  између осталих, и ученици наше школе, Вања Вуловић, ученица трећег разреда школе у Чајетини и и Вујица Драговић, ученик петог разреда, такође, школе у Чајетини. Вања се публици представила песмом „Баба у пубертету“, док је Вујица говорио стихове народне епске песме „Свети Саво“. На општинском нивоу такмичења нашу школу представљало је 17 ученика који су показали изузетне рецитаторске способности.