Зимске чаролије- Сви на снег

Током зимских дана у нашој школи ученици са својим наставницима проводе време на снегу. На часовима физичког васпитања на Златибору ученици скијају или уче да скијају . Уторком скијају на стазама ски- центра Торник, где велики број ученика вози и сноуборд. Сваки сунчан дан на снегу  користе да и часове ликовне културе и сликање и вајање изведу напољу. Ученици са одушевљењем прихватају све акције, а наставници са великим ентузијазмом све организују и брину о њима.

И ове године је традиционално организована и централна акције „Сви на снег“, у школском дворишту на Златибору. Уживање у снежном  дружењу организовано је у суботу 19.1.2019. године, највише су јој се одазвали ученици млађих разреда са својим учитељима.