Дечија недеља 2012.

Од 1. до 7. октобра 2012. године, обележена је Дечија недеља чији мото је био РАСТИМО КАО ЈЕДНО - БОЉИ СМО ЗАЈЕДНО. Наша школа је, као и сваке године обележила дечију недељу низом активности. Више о Дечијој недељи можете сазнати овде >>>

Дан школе 2012.

Ове године наша школа је прославила 125. рођендан. Свечано као и сваке године. У Дому културе у Чајетини присутни ученици, наставници и родитељи уживалу су у програму који су спремили ученици наше школе. И овог пута најбољи ученици су награђени. Погледајте фото галерију.

Очистимо Србију 2012.

У понедељак 11. јуна 2012. одржана је акција ,,Очистимо Србију". У акцији је учествовало преко 300 000 волонтера на око 4300 локација. Међу њима су били и ученици и наставници наше школе предвођени члановима Еколошке секције. Наши ученици и наставници су ошистили локацију на Златибору.

Еколози на Тари 02.06.2012.

Као награду за учешће у еколошкој секцији током претходне четири године, чланови секције осмог разреда су 02. јуна реализовали излет на Тару. На путу до Таре ученици су посетили кућу пророка Тарабића. Подсетили су се о значају Националног парка Таре, прошетали по прелепој природи и дружили цео дан.

Републичко такмичење из српског језика 2012.

У суботу, 19. маја 2012. године у Тршићу, одржано је Републичко такмичење из српског језика. На такмичењу је учествовала наша ученица Емилија Милојевић у пратњи наставнице српског језика Милојке Луковић. Од 171 такмичара осмог разреда из целе Србије, Емилија је освојила треће место.
ЧЕСТИТАМО,ЕМО !!!!!!!!!

Окружно такмичење из историје 2012.

И ове године ОШ ,, Димитрије Туцовић " у Чајетини је била домаћин окружног такмичења из историје. Као и прошле године организација је била на завидном нивоу. Резултате такмичења можете видети на нашем сајту.

Свети Сава 2012.

Домаћин прославе Светог Саве ове године било је издвојено одељење наше школе на Златибору. Као и сваке године ученици и наставници су спремили богат програм. Сви они који нису присуствовали овом догађају, могу погледати нашу фото галерију.

Нови број школског часописа

Нови број школског часописа изашао је и ове године поводом дана школе. Електронску верзију часописа
можете преузети овде.

Дан школе 2011.

Поводом Дана школе, 124. по реду, ученици наше школе, уз помоћ учитеља и наставника, спремилу су за своје родитеље, наставнике и другове пригодан програм. У препуној сали Дома културе у Чајетини ученици су показали свој таленат за игру, песму, рецитовање, глуму ...
Наравно, као и сваке године ученици који су постигли запажене резултате на такмичењима награђени су дипломама и књигама. Пошто слика говори више од речи, најбоље би било да погледате фото галерију>>>

Свети Сава 2011.

И ове године је у нашој школи свечано прослављен Савиндан. Овог пута је госте, наставнике, родитеље и ђаке угостила матична школа у Чајетини. Том приликом ученици су свим присутним приредили приредбу. Погледајте фото галерију овде>>>

Дечја недеља 2011.

У Основној школи „ Димитрије Туцовић “ у Чајетини обележена је Дечја недеља.
Планирано је низ активности али нам временски услови нису омогућили да их све реализујемо. Више о Дечјој недељи можете сазнати овде>>>

2014. 2013. 2012.