ИЗВОРИ ЕНЕРГИЈЕ

На редовним часовима, као и на часовима секција: енглеске, француске, еколошке и информатичке, пуном паром се обрађују извори енергије. Који су извори енергије, који се највише тренутно користе и који се могу и морају користити у будућности? Ово су теме  које се на разне начине обрађују, али веома креативно,  са много ангажовања од стране наставника .
Доминира радионичарски рад, праве се плакати и  презентације. Плакати се излажу у холу школе, тако да су доступни свима.  Велики број ученика, наставника и учитеља је укључено у редовне часове и ваннаставне активности на којима се промовише ова важна тема.и ученика.

Остали ученици, учитељи и  наставници  ће бити укључени у наредном периоду, како је предвиђено програмом рада Еко-школе.

Фотографије ученика са  часова француског језика, енглеске секције и биолошке секције.

Радионице на часовима Биологије

Радионице на часовима секције Fun Club