СЕКЦИЈА ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА FUN CLUB

Млади ентузијасти и чланови енглеске секције су заједно са својом наставницом Јасмином Бамбур отпочели реализацију тема у оквиру  међународног програна Еко -школе. У наредна два часа радиће на осмишљавању идеја под паролом ,,Зелене мисли или размишљај зелено“ (Green Mind ).
На првом часу ученици су се упознали са идејом одговорног понашања према средини у којој живе   кроз бројне примере које су лично изложили, као и зашто је важно ширити ту идеју прво у породици па онда у околини у којој се живи.
Сваки ученик је добио и радни лист на енглеском језику са задацима за рад у пару. Задаци су се тицали идеја о уштеди енергије у домаћинствима и установама. Ученици су били одушевљени идејом и предложили писање кратког скеча на дату тему по улогама, као и израду одговарајућег паноа који ће бити истакнут у кабинету за енглески језик.

ИНФОРМАТИЧКА СЕКЦИЈА

Чланови секција вредно раде на тему   уштеде енергије у кући и школи. Тако је и на информатичкој секцији где ученици са наставницом Аном Павловић  вредно раде по питању наведене теме. Али, пре свега креирао се лого школе неколико дана. И,  коначно, лого је ту!