Обавештење о упису ученика у први разред у школској 2024/2025. години

Поштовани родитељи,
Обавештавамо вас да ћете, у периоду од 20. марта до 31. маја 2024. године, бити у могућности да електронски закажете термин за тестирање и упис детета у основну школу (еЗаказивање термина за тестирање и упис детета у ОШ, на порталу еУправа).
Упис деце у први разред основне школе, у складу са заказаним терминима, обавља се од 1. априла до 31. маја 2024. године. Исти дан ће психолог или педагог школе извршити тестирање детета.
Родитељи приликом уписа детета у школу не доносе ниједан документ у папирном облику. Изузетно, ако је лекарски преглед обављен код приватног лекара или у војној здравственој установи, биће потребно да родитељи донесу извештај лекара у школу.
Министарство просвете, обезбедило је подршку родитељима у вези са еЗаказивањем путем телефона 011/7350-557.
Уколико не желите да закажете термин електронским путем можете позвати школу и тражити особу задужену за упис, која ће уместо Вас заказати термин кроз апликацију. Потребно је да припремите ваш и матични број вашег детета.
Желимо вам успешно школовање и радујемо се вашем доласку у нашу школу.