Основнa школa ,,Димитрије Туцовић" Чајетина
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ ШКОЛСКА 2019/20
 
Вукашин Секулић 6. разред 2. место пласман на окружно
Лука Борић 6. разред 3. место пласман на окружно
Вујица Драговић 6. разред 3. место пласман на окружно
Вељко Зрњевић 7. разред 1. место пласман на окружно
Марија Митић 7. разред 2. место пласман на окружно
Филип Луковић 7. разред 2. место пласман на окружно
Милица Радивојчевић 8. разред 2. место пласман на окружно
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ ШКОЛСКА 2019/20
Ученици који су се пласирали на Окружно такмичење из Физика
Лазар Марић 7. разред нема место
Лазар Марић 7. разред 2. место на окружном такмичењу
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КЊИЖЕВНЕ ОЛИМПИЈАДЕ ШКОЛСКА 2019/2020.
 
Марта Спасојевић 8. разред 3. место пласман на окружно
Ивана Костић 8. разред 3. место пласман на окружно
Сара Пипловић 8. разред 3. место пласман на окружно
Николина Костић 8. разред 3. место пласман на окружно
Ивона Пећинар 7. разред 2. место пласман на окружно
Милица Павловић 7. разред 3. место пласман на окружно
Емилија Средојевић 7. разред 3. место пласман на окружно
Јована Лојаница 7. разред 3. место пласман на окружно
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ ШКОЛСКА 2019/20
 
Теодора Ковачевић 8. разред 1. место пласман на окружно
Огњен Поповић 8. разред 1. место  
Марија Митић 7. разред 1. место пласман на окружно
Мина Шкодрић 7. разред 1. место пласман на окружно
Николина Јеремић 7. разред 3. место пласман на окружно
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА ШКОЛСКА 2019/2020.
 
Огњен Поповић 8. разред 3. место пласман на окружно
Огњен Поповић 8. разред 1. место на окружном такмичењу
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ ШКОЛСКА 2019/20.
 
Милена Бујишић 5. разред 1. место пласман на окружно
Софија Бућић 5. разред 2. место пласман на окружно
Андреа Божовић 5. разред 3. место пласман на окружно
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ШКОЛСКА 2019/20.
 
Јана Ђуровић 3. разред 1. место  
МаријаПоповић 3. разред 2. место  
Ленка Смиљанић 3. разред 3. место  
Михајло Шућуровић 4. разред 1. место пласман на окружно
Вук Средојевић 4. разред 2. место пласман на окружно
Новак Ђуровић 4. разред 2. место пласман на окружно
Катарина Скорковић 4. разред 3. место пласман на окружно
Татјана Божовић 5. разред 1. место пласман на окружно
Мина Радибратовић 5. разред 2. место пласман на окружно
Јована Драгутиновић 5. разред 3. место пласман на окружно
Мина Шкодрић 7. разред 3. место пласман на окружно
Михајло Шућуровић 4. разред 1. место на окружном такмичењу
Катарина Скорковић 4. разред 3. место на окружном такмичењу
Насловна | Историјат | Новости | Управа | Запослени | Документа | Галерија | Контакт
Copyright© OШ,,Димитрије Туцовић" Чајетина Тим за израду сајта