Представа „Чик, чик, погоди ко сам !“
„ЗЛАТИБОРЕ, ПИТАЈ ТАРУ”

2.4.2019.
Ученици 6. разреда су на часовима Чувара природе увежбали представу „Чик, чик погоди ко сам“ и своје другаре из предшколске групе вртића „Нарцис“ на Златибору  упознали са живим светом НП „Тара“. Кроз игру смо много научили- ко све живи тамо, због чега су угрожени, шта све смањује њихову бројност, како да им помогнемо.
Чувари природе су исту представу извели и у школи, у продуженом боравку, где су своје мале другаре, ученике првог и другог разреда, упознали са биљкама и животињама НП „Тара“.
„Чик, чик погоди ко сам!“ Препознавали смо о којој врсти која живи на Тари је реч и за то добијали заслужене „слатке“ награде .

Сачувајмо природу и за сутра! Шта ви можете да урадите?