Свечана седница Пројектног тима "Чувари природе"

„ЗЛАТИБОРЕ, ПИТАЈ ТАРУ”

Поводом завршетка пројектних активности у оквиру пројекта "Златиборе, питај Тару", у уторак  23.5. 2017. Године, у школи на Златибору је одржана свечана седница Пројектног тима "Чувари природе". Ученице-чланови пројектног тима: Јелена Ђукић и Менча Лојаница су присутне упознале са свим пројектним активностима, са циљем и поруком пројекта, шта смо све постигли пројектом и како ће се сарадња са НП "Тара" наставити.
Завршетак пројекта ученици су прославили маскенбалом на претходној игранци, са маскама животиња које су прављене на Грађанском васпитању.
Свим члановима пројектног тима, ученицима који су победили на ликовном и литерарном конкурсу, свима који су на неки начин подржали наш школски пројекат, подељене су захвалнице и дипломе.
Сви присутни су имали став да је пројекат био веома успешан, да су активности биле занимљиве, да су много научили о НП "Тара" и о сналажењу у природи, да су се лепо дружили, забављали и уживали у природи.

Сачувајмо природу и за сутра! Шта ви можете да урадите?